17 Mart 2010 Çarşamba

bir alet düzelir, bir diğeri bozulur..

Ben demiştim, "azcık bekleyin, kendi kendine düzelecek" diye. Benim telefonumu benden iyi mi tanıyacaklar? Komik tarafı, ev telefonunu o kadar kullanmıyordum ki, biri yanlışlıkla İbrahim Bey'i aramasaydı telefonun tekrar düzeldiğinden haberim olmacayacaktı. "Tekrar" diyorum, çünkü daha önce de kendi kendine bozulup kendi kendine düzelmişti. Kısmet.

Kötü tarafı sanırım evdeki teknolojik aletlerde garip bir sirkülasyon var. Biri düzeliyor diğeri bozuluyor. Sabah sabah çamaşır makinasının çalışmayışıyla deliye döndüm. Malum, ders çalışmamak için fazla bahanem olmuyor ve en eğleceli(!)sini kaybettiğimi farketmek hoşuma gitmedi. Şimdilik kullanacak kıyafetim kalmayana kadar telefon gibi kendi kendine düzelmesini bekleyeceğim sanırım. Evimdeki mistik güce güveniyorum.

Ne demiş ecnebiler?

If it's green, it's biology, If it stinks, it's chemistry, If it has numbers, it's math, If it doesn't work, it's technology.

Esen kalın.

1 yorum:

  1. Teknoloji güzel şey fakat anlıyorsan yoksa tamamen bir işkenceye dönüşebiliyor ama yine de osmanlı tokatı her daim birinci uygulanabilitesi yüksek ihtimallerdedir ve nitekim işe yarayabiliyorda.

    YanıtlaSil